| aceafata01 a întrebat:

Stie cineva magazine de haine/incaltaminte pentru adolescenti online bune?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jdsports si hollyster

| Adry05 a răspuns:

Dacă ești fată recomand sinsay. Au produse super faine pentru adolescenți la prețuri foarte bune mai ales dacă prinzi și reduceri și calitatea e foarte foarte ok pentru prețurile alea. Ar mai fi și waikiki cu prețuri ok dar eu nu-s prea încântată nici de produse nici de servicii când vine vorba de comanda online. Iar o recomandare ok e miniprix, lucruri drăguțe și ieftine. În rest, astea clasice de la știi și tu : hm, bershka, reserved etc. Aș mai recomanda din afară asos, fashion up, servicii foarte bune, haine frumoase, serioși și chiar transport absolut gratuit de la o anumită sumă, singurul eventual inconvenient ar fi că trebuie să platești cu cardul și durează un pic mai mult până vin produsele întrucât vin din afară.

| sierra1 a răspuns:

Ia de pe eMAG - au de TOATE

| Goete a răspuns:

Inteleg bine, nu cauti magazine online, ci magazine pentru adolescenti online? happy

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| dmz123 a răspuns:

Https://www.bravosport.ro/
Iti recomand gama de produse Urban Classics

| MihaiPavel21 a răspuns:

Îți recomand 2 magazine de haine și încălțăminte care îmi plac și mie și anune:SportVision și Sportisimo.Aceste magazine chiar au haine și încălțăminte de calitate la prețuri reduse.

| DianusIoana a răspuns:

Orasay,H&M,Bonprix...eu de pe aceste site-uri imi comand de mult timp si sunt foarte mulțumită. Sunt site-uri serioase si de exemplu la H&M sunt acum reduceri foarte mari iar la Orasay daca prinzi livrare gratuita daca ai noroc.