| anette97 a întrebat:

Stie cineva niste coafuri pentru o plimbare prin oras, eu nu prea mai am idei...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Hhmm.daca ai ondulator,poti sa-ti ondulezi parul (poti folosi si placa pentru a-ti ondula parul), tapeaza-l si foloseste putin fixativ daca asta ti se pare prea complicat poti incerca sa-ti prinzi parul sus intr-o coada de cal, iei o suvita si o invarti in jurul cozi apoi o fixezi cu o agrafa o alta alternativa ar fi si un coc simplu sau o coada impletita.aa.si spuma de par e foarte buna daca vrei sa-ti ondulezi putin parulwinking

3 răspunsuri:
| anette97 explică:

Mersi

| anette97 explică:

Mersi frday