| aleexx26 a întrebat:

Ce pot face azi cand ies afara doar cu prietenul meu? dati-mi niste idei in afara de plimbare, tenis, role...etc si care sa nu cuprinda bani laughing poate ma ajuta cineva cu niste idei big grin

Răspuns Câştigător
| AnotherSmile a răspuns:

Leapsa e gen prinselea daca stii thinking ai putea merge acasa la el sau el la tine sa va jucati pe pc(stii tu-facebook, jocuri gen metin, talisman, cs, dota, minecraft-adica jocuri de baietilaughing )sau sa adaugati liste noi de mess si sa faceti misto...eh laughing sau pur si simplu sa mai vorbiti asa ca intre prieteni despre cineva smug smug sau sa va urcati pe acoperisul unui bloc si sa admirati privelistea laughing -si mai romanticsmug -oricum chestii de genu'... sper ca 'ti-am trezit creativitatea' sau macar ca te-am ajutat laughing

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnotherSmile a răspuns:

Daca ai palete de ping pong puteti merge in parc la o masa speciala si sa jucati, daca mergi pe role el poate sa mearga pe bicicleta si sa vorbiti, daca el are skate spune-i sa te invete si pe tine, mergeti la film daca nu aveti ideilaughing...mai invita 2-3 prieteni p'afara sa nu va plictisiti. faceti farse la telefonlaughing, vorbiti despre un curs de dans sau inot(sau altceva)pe care sa-l faceti impreuna, faceti poze cand sunteti afara....chestii de genu'laughing

| aleexx26 explică (pentru AnotherSmile):

Chestiile astea le fac de obicei cam TOATe. de aia vreau ceva nouhappy... poate iti mai vin idei big grin mersi oricum de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| AnotherSmile a răspuns (pentru aleexx26):

Leapsa e gen prinselea daca stii thinking ai putea merge acasa la el sau el la tine sa va jucati pe pc(stii tu-facebook, jocuri gen metin, talisman, cs, dota, minecraft-adica jocuri de baietilaughing )sau sa adaugati liste noi de mess si sa faceti misto...eh laughing sau pur si simplu sa mai vorbiti asa ca intre prieteni despre cineva smug smug sau sa va urcati pe acoperisul unui bloc si sa admirati privelistea laughing -si mai romanticsmug -oricum chestii de genu'... sper ca 'ti-am trezit creativitatea' sau macar ca te-am ajutat laughing

| aleexx26 explică:

Dau fundalove struck

| Chetrin a răspuns:

Poti sa mergi la pescuit, sa va jucati cu niste animale, sa preparati ceva in bucatarie sau sa vorbiti despre ceva.happy