| byancacool a întrebat:

Buna am si eu nevoie de niste idei de coafuri pentru scoala trec a 7 si nu stiu ce coafuri sa imi mai fac si am parul aproape de mijloc.Cine ma poate ajuta ii

Răspuns Câştigător
| micki_6523 a răspuns:

Pai:
tunde`te in scarii
sau filat de la umeri
:P

bob
:P

sau coafuri

indreapta`l si prinde`l sus in coada si fa`ti un mots`:))

cu o clamuta mica
:P

prinde`l coc cu o clamuta

fa`ti doua codite de jos si indreapta`le sau increteste`le cu spuma cu drot sau ondulator

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

fa-ti multe codite

sau increteste tot parul

umflal cu o perie rotativa si un feon

creponeazal
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=78&ty=100

funda?

5 răspunsuri:
| Aly_3645 a răspuns:

Tunde-te chiala... ti-ar sta mai bine... te cunosclaughingFUNDA?

| diffus a răspuns:

Cel mai bun sfat e sa te tunzi urgent.in clasa a 7-a cu parul asa de lung arati extrem de batranicioasa si supusa doctrinelor.

| byancacool explică:

Nu iti dau nici o funda chelioasolaughing

| YoRalu a răspuns:

Http://informatiinews.blogspot.com/......cazie.html sper sa iti fiu de ajutor fundita:D