| AngelOnEarth a întrebat:

Stie cineva o crema hidratanta matifianta buna, dar nu foarte scumpa (maxim 15 lei)?

6 răspunsuri:
| adycara a răspuns:

Nivea day care mattifing, SPF 8, pentru piele mixta sau uleioasa, pret 13 lei

| Necrophagist a răspuns:

Tot ce e un bun hidratant sub 15 lei e SF.
Una foarte bună este crema matifiantă de la Ivatherm, Ivamat se cheamă, îţi amintesc că acele creme ieftine afectează sănătatea ţesutului aşa că dai un ban da stai în faţă.

| Necrophagist a răspuns:

Plafar ca plafar da cu apa de ploaie ce facem?

| Elenik a răspuns:

Ivatherm 14 lei happy... fundita?

| AlinaGhinet a răspuns:

La Plafar gasesti multe creme ieftine si nu contin atatea chimicale ca cele din magazine.