| AngelOnEarth a întrebat:

A folosit cineva crema hidratanta matifianta de la Farmec? Matifiaza tenul bine? Ati folosit si alte produse de la Farmec, din gama pentru ten gras?

Răspuns Câştigător
| ancutzika27 a răspuns:

Eu folosesc de vreo 2 luni crema matifianta de la Farmec si imi merge foarte bine si mi-au mai trecut si cosurile.dar trebuie sa o folosesti regulat.Am mai recomandat-o si altor persoane si au zis ca le merge bine.Asa ca nu strica sa incerci si tu:*. Bafta!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

De la farmec am folosit ce a cu argila[aslavital] care mi a fost de folos