| Sosssso a întrebat:

Stie cineva o crema pentru celulita? da sa nu coste milioane:d

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Foloseste Cellulight de la Elmiplant, dar daca nu faci si sport, degeaba te dai cu ea.happy

| chupachups1234 a răspuns:

Chiar crezi ca slabesti cu o crema amarata? Parca n-ai pe ce da banii.

| madalinutza a răspuns:

Nivea my silhouete
dar cremele nu folosescoh go on
fa sporthappy
>; d

| dtte a răspuns:

Nu exista nicio crema minune care sa te scape de celulita! In cel mai fericit caz, se poate folosi in paralel cu multa miscare, un stil de viata sanatos si multe lichide! Pentru a face miscare nu este nevoie neaparat de bani, o simpla plimbare, de 15-20 minute in fiecare seara, poate face minuni!

| ecristinamc a răspuns:

Of.lasa obsesia astawinking

E mirifica si se i-a ca lepra sa stiiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| elmiplant a răspuns:

Poti folosi cremele anticelulitice Elmiplant. Poti alege intre Bodyshape si Cellulight. Mai multe detalii aici: http://www.elmiplant.com/ro/Subtiere?TreeId=