| tinkerBELL_2566 a întrebat:

Buna fetelor:*am si eu o intrebare pentru voi...stie cineva vreo crema de la plafar ceva pe baza de plante pentru celulita? care sa stranga burtica si sa stearga vergeturile si celulita? va rog mult astept orice parere

3 răspunsuri:
| loserkidz111 a răspuns:

Stu eu o solutie geniala care te va face sa arati foarte bine dar trebuie sa faci aproape zilnic si intr-un timp mai indelungat. se numeste SPORT. strange si burtica, elimina vergeturile si celulita. te vor dezvolta frumos si vrei avea si o viata sanatoasa dar nu daca te duci faci 2 ore sport si dupa mananc cea mai mare shaorma care o gasesti. succes

| deedeelina a răspuns:

Pentru vergeturi, cea mai buna este Vergisal de la Favisan love struck
Iar pentru celulita foloseste toata gama Elmiplant Celllulight (crema de dus exfolianta, gel pentru drenaj si crema pentru masaj). Mult succes big grin:X

| tinkerBELL_2566 explică:

Shaorma nu mananc de ani buni daca te intereseazawinkingdar cred ca orice femeie se confrunta cu celulita.dc unii nu se pot stapanii din a fi rautaciosi si a intepa? eu am un stil de viata sanatos dar ca orice femeie din tara asta am celulita? ce tu nu ai?