| loredanna a întrebat:

spuneti-mi si mie o crema buna buna pentru celulita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Ajuta si cremele in eliminarea celulitei insa cel mai mult ajuta un regim alimentar potrivit impreuna cu miscare fizica. Documenteaza-te despre cum poti scapa mai usor de celulita aici:
http://www.cura-de-slabire.net/scapa-de-celulita-si-de-vergeturi/

| loredanna explică:

Multumesc mult de sfaturi. celulita la mine e in floare as putea zice, nu este f vizibil, dar e vara acum si vreau sa am piciorul mai frumos.am 21 ani 49 kg si 1, 62cm.nu sunt grasa deloc, nici nu se pune mankarea pe mine, dar mananc f multe dulciuri.multum mult

| CARLA_9114 a răspuns:

Prietena mea foloseste de la Nivea, iar matusa Avon.Amandoua sunt multumite.Se mai fac masaje cu cafea.Trebuie sa faci miscare, sa bei 2l apa, sa mananci mai mult fructe si legume.Prietena mea face gimnastica in casa sau merge pe jos. Sper ca tia folosit raspunsul.