| pAuU_5976 a întrebat:

Heii! care e din oradea...nu stiti un magazin prin zona nufaru (in afara de lotus) unde pot gasi parfumuri durabile si cu miros puternic.mersiii fundoii si votlove struck

3 răspunsuri:
| chironescu a răspuns:

Parfumuri in Oradea poti gasi aici: http://emagnetic.ro/
Poti sa comanzi inclusiv online, iar gama de produse e foarte variata.

| Cristian_6576 a răspuns:

Buna,daca esti interesata de parfumuri iti recomand Compania Ra Group,o companie care colaboreaza direct cu o fabrica din franta, preturile sunt f bune, pentru mai multe detalii suna la 0764805456-CRISTI

| pAuU_5976 explică:

Ok.mersii