| S2898 a întrebat:

Stie cineva un magazin din Bucuresti in care pot gasi rochii de seara, mai exact pentru banchet?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Du te pe Lipscani. Posibil sa gasesti pe acolo Incearca pe la Magazinul Unirii! sau fostul Cocor!

| S2898 explică (pentru VadTot):

Merci! Am gasit la Cocor happy

| VadTot a răspuns (pentru S2898):

Distractie placuta!
Si poate imi trimiti si mie pe privat.o poza.
happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Mall nu sunt magazine cu ținute de seară?
Vezi acolo!
Pa, pa.

| nodeerskulls a răspuns:

Du-te in Dragonul Rosu, Niro si Europa, te asigur ca acolo o sa gasesti foarte ieftin aproape tot ce vezi in magazinele mari din Bucuresti.

Eu pentru banchet vazusem in magazinul ala mare de pe Victoriei o rochie cu 4 milioane jumatate. Cand m-am dus in Dragon, am vazut aceeasi (!) rochie, si multe din celelalte modele vazute in magazinul ala (si in alte locatii), la preturi mult mai mici (diferente de cate un milion, doua).

Magazinele mari si astea periferice tot de la aceleasi depozite se aprovizioneaza, daca nu au ele o firma anume proprie, si nu fac ei hainele. O sa vezi haine de firma, rochii de seara si alte cele care arata exact ca cele din magzine, sunt identice si ca material si ca croiala, numai ca o sa dai mai putin pe ele pentru ca nu mai platesti numele marcii.