| Cristian_Neacsu_Bogdan_1998 a întrebat:

Stie cineva un magazin in Bucuresti, sau vreo persoana care are adidasi mcqueen lobutin dolce versace, de vanzare la preturi acceptabile, si de calitate?

Răspuns Câştigător
| VladAntonio a răspuns:

Poți sa mergi in Austria la, Designer Outlet Parndorf și găsești totul mai ieftin ca și in România, bine ieftin între ghilimele, dar oricum mai ieftin ca și la noi!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mcqueen, lobutin, dolce, versace nu se pot vinde la preturi "acceptabile" decat daca sunt fake, fiindca o asemenea marfa pleaca din fabrica origianla la peste 300 euro bucata si nu se pot vinde sub pretul de fabrica.
Daca vrei fake-uri gasesti la 200-300 lei si la piata si prin magazine, dar nu sunt originale!

| haileewatson a răspuns:

Orice mall din Bucuresti are magazine cu incaltaminte de designer. Nu stiu de Louboutin, dar McQueen sau Versace Jeans sigur au.

Ce inseamna preturi accesibile? Vrei si calitate si pret mic? Pai atunci du-te in Obor