| Dynu_Georgyana_Ellena_Andreea_1996 a întrebat:

Stie cineva un make-up care merge cu niste bucle afro? Pentru banchetul de clasa a8a.Sau orice alt make-up.Modele?‍♀️

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Pinterest. Vei găsi acolo multe tipuri de machiaje.

| Adry05 a răspuns:

Conteaza rochia si trasaturile tale nu parul, dar eu as spune ceva naturaj in tonuri de maro cu auriu eventual pentru ca accentul sa fie pe par, o sa arati groaznic daca pui accent si pe par, si pe machiaj si poate chiar si pe rochie, daca ai par si rochie de efect, machiajul trebuie sa fie mai sters si natural.

| anonima0417 a răspuns:

Eyeliner, ruj rosu si bronzer. Dar eyelinerul sa fie subtirel si finut.