| Andreeeeee a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Sunt in clasa a12-a si luni am banchetul. Cum sa imi fac parul, bucle sau sa-l intind?

12 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......cute/5.jpg
fa-ti-l ceva de genu e ff simpatic + ca o sa transpiri foarte mult si se v-a strica

| Crucified a răspuns:

Intindeti-l!

| BlackheartQueen a răspuns:

Si eu am balul luni.hee hee
Depinde de forma fetei. Eu zic sa iti faci bucle, pentru ca iti confera un look mai elegant. happy
distractie placutawinking

| Andreeeeee explică (pentru BlackheartQueen):

Merci la fel, dar cum sa ma machiez? am rochita roz cu negru.

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Andreeeeee):

Mersi. Eu ma machiez cu negru :-?
http://4.bp.blogspot.com/......kimber.jpg
Dupa parerea mea negrul e cel mai potrivit dar sa ai grija sa nu exagerezi. te-ai gandit la ceva anume?
Unde ai balul, app? :)

| Andreeeeee explică (pentru BlackheartQueen):

M-am gandit sa ma fac cu creion, rimel si tus. La un restaurant. Tu?

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Andreeeeee):

Dragut. Am crezut ca esti din Bucuresti. La Marriott. Ai rochia lunga?

| Crissssssss a răspuns:

Eu zic sa il faci bucle sunt mai sexy daca tu ai parul drept drept sa iti faci bucle. Daca il ai foarte buclat indreaptal.Si o sa ai un stil chic

| Dianne123 a răspuns:

Depinde cum este fata ta si corpul tau, uitete tu, cum iti sta mai bine, dar la tine de obicei parul sta drept sau mici bucle?

| Andreeeeee explică (pentru Dianne123):

Parul meu natural e putin ondulat

| Dianne123 a răspuns (pentru Andreeeeee):

La mine nu, deloc, e drept oricind, chiar si dupa ce fac dus. happy

| AlexUkA99 a răspuns:

..acum se poarta bulcele eu zic bucle pentru ca sigur vor tine mai mult daca le dai cu mult fixativ sper ca te-am ajutat:*