| Heärt_Brøken_1997 a întrebat:

Pe 17 iunie o să am banchetul de sfârșit de clasa a8a :3. Vreau sugestii în ceea ce privește coafura...merge un coc? să mi-l întind cu placa sau bucle? ...sunt atât de confuză...P.S. mi-am cumpărat o rochiţă de culoare albastră ...chiar nu știu ce coafura ar merge....mulţumesc mult!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Mai bine bucle sau drept.Îţi va fi şi mai comod şi îţi va da un aer tineresc.

2 răspunsuri:
| betibeti50 a răspuns:

Cocul mi se pare o optiune pentru nase la nunta la tara, iti recomand bucle poti opta si pentru o vopsea ombre