| fetitzadulke26 a întrebat:

Stie cineva un program de modificat poze, in care pot sa imi ascund breteaua de la sutien? sau sa o colorez neagra? mersi mult

Răspuns Câştigător
| S0RYN3L a răspuns:

Photoshop... sau http://pixlr.com si dai sus pe express sau editor

| fetitzadulke26 explică (pentru S0RYN3L):

Si apoi unde dau? ca sunt o gramada de chestii, pentru ochi rosii, contrast...dar pentru ce vreau eu sa fac, pe unde trebuie sa intru?

| S0RYN3L a răspuns (pentru fetitzadulke26):

Dai la adjusment --->> doodle alegi culoarea si dupa dai cu cerculetu ala. funda?

7 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Încearcă pe photoscape sau pizzap.winking

Sper că te.am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| patriciatimeea a răspuns:

GIMPwinking

| WeCantStop a răspuns:

Da. Incearca pe site-ul picmonkey.ro sau in PhotoScape.

| mimy1719 a răspuns:

Inceaarca pe pizap.