| Irinaaaaaaaa a întrebat:

Stie cineva un salon in Bacau la care imi pot face o a 2a gaura in ureche?

2 răspunsuri:
| Deliadelias a răspuns:

Poti sa incerci sa.ti faci si singura.
nu.i greu, nici dureros. Mai greu si dureros in crant e sa.ti faci...si atunci poti sa apelezi la un 'specialist', la un salon(eu si in crant, tot singura mi.am facut iar dupa cateva zile nu ma mai durut deloc) :*

| Irinaaaaaaaa explică (pentru Deliadelias):

Am incercat aseara sa imi fac in toate modurile, dar imi e frica sa apas tare, daca merg la un salon si incepe "specialistul" sa imi faca nu pot da inapoi laughing o sa mai incerc, si stiu ca e mai usor acasa
Merci oricum :*