| KiryuZero a întrebat:

Stie cineva un site de pe care sa imi fac un lantisor personalizat, cu poze? Dau funda(daca vreti laughing )

5 răspunsuri:
| KiryuZero explică:

Stiti,eu ma refer la un site de pe care sa comand

| Alexandra_Olariu_1989 a răspuns (pentru KiryuZero):

Www.facebook.com/handmadebyalexandra - cauta-ma si putem discuta daca vrei :) am cateva idei pe tema asta :)

| VictorL a răspuns:

Bună sit-e nu o să găsești dar descarcă-ți PhotoShop sau PhotoScape te sfătui PhotoScape fiind-că e mult mai simplu să lucrezi cu el cu el vei putea creea un lănțișor personalizat!

| Cosmyn96 a răspuns:

Daca nu vrei sa folosesti photoscape sau alt program de editat, poti sa incerci site-ul asta:pizap.com

| EBC77 a răspuns:

Hi,stiu citeva site-uri de acest gen care o sa-ti placahappy
1. picmonkey.com (e foarte bun, si foarte usor de folosit)
2. photoscape(dar trebuie sa'l descarci)
3. yahoo.com(trebuie sa-ti faci cont si poti folosi personalizare de acolo)
Iar pentru inspiratie iti recomand weheartit.com (e foarte bun si te ajuta sa gasesti poze foarte cool)
Succes!happy