| emiishalala5 a întrebat:

Stie cineva un site unde poti face sport pe un video (exercitii de slabit)? adica te uiti la video si faci sport dupa acel video nu stiu sa explic laughing...

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......o-data-eu/

sper sa te ajute raspunsurile de la intrebare

3 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Caută pe google Bodyflex. Are efecte! Serios! E deja încercat de cîteva persoane din anturajul meu!

| CrazyTeenager a răspuns:

Te referi la faptul ca vizualizezi un clip si imiti miscarile pe care le fac respectivii/vele uite aici un exemplu.

http://www.youtube.com/watch?v=VtQrdST6OWU

| bufarina a răspuns:

Incearca youtube.com. scrie acolo ce tip de exercitii vrei sa faci. si iti arata mai multe optiuni. happy