| BeRock a întrebat:

Sall. Cine ştie un site cu exerciții pentru slăbit? (FUNDĂ)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o alimentatie calculata, sanatoasa. Asta nu inseamna ca mananci toata ziua mere, trebuie sa mananci si proteine si grasimi sanatoase (din nuci, seminte), fara paine sau carbohidrati rai...

Exercitii, daca vrei sa faci un program serios, Focus T25 il gasesti de descarcat de pe torenti...sunt clipuri cu exercitii pentru fiecare zi, in clip este si o tipa care face exercitiile la intensitate scazuta dar daca esti sanatoasa incearca sa te tii dupa "antrenor".

| MiraNick a răspuns:

Buna aici http://cum-sa-slabesti.savy.ro/ gasesti informatii despre cum sa slabesti sanatos urmand o dieta echilibrata si facand exercitii