| Matt24 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi pantaloni verzi pentru baieti in Cluj? :d

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu stiu dar iti dau un sfat, ai grija sa nu te manance vacahee hee

| Inna_3043 a răspuns:

Da ce /esti gay?laughing

| Matt24 explică (pentru Inna_3043):

Nu.de cand exista haine pentru gay si haine pentru restul lumii?

| Inna_3043 a răspuns:

De cand gay' poarta haine colorate, ca sa zic pe scurtlaughingla fete mai zic, dar la baietistraight face

| Matt24 explică (pentru Inna_3043):

Deci skaterii sunt gay? Sau anumiti cantareti?

| Inna_3043 a răspuns:

Eu in orasul meu nu am vzt skateri care poarta pantaloni verzi, galbeni sau alte culori, doar negruhappy

| Matt24 explică (pentru Inna_3043):

Din cand in cand trebuie si ceva mai special ca verde si albastruwinking

| Micuţa a răspuns:

Bună! Eu cred că în Iulius Mall sau în Polus Center gâseşti! Baftă!

| Matt24 explică (pentru Micuţa):

Am fost in iulius si am gasit...salopeta rolling on the floor