| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreo crema sau unguent cu care sa ma dau si sa scap de alunite? Sunt unele inestetice care nu-mi plac si vreau sa le depigmentez macar. Nu ma refer la cele mari si iesite in relief ci la cele netede. Funda

Răspuns Câştigător
| AriaKrd a răspuns:

La mine a mers pentru cateva alunite minuscule, aici depinde si de metabolism big grin. Daca cauti pe internet sunt o multime de sfaturi despre cum poti sa faci alunitele sa dispara, prin tratamente naturiste. Cauta si ai sa gasesti pana la urma o rezolvare la problema ta big grin

3 răspunsuri:
| lavynya1 a răspuns:

Nu are nici un efect, consulta un medic si iti va da solutie in functie de PH-ul tau.Succes!

| AriaKrd a răspuns:

Poti sa le combati cu ulei de recin, de 3 ori pe zi, tratamentul timp de 3 luni.Iti trebuie rabdare.

| fratiikaramazov a răspuns (pentru AriaKrd):

Ai folosit si a functionat? ca eu am folosit mai demult cam o luna asa si nu am vazut nici un rezultat sad

| AriaKrd a răspuns (pentru fratiikaramazov):

La mine a mers pentru cateva alunite minuscule, aici depinde si de metabolism big grin. Daca cauti pe internet sunt o multime de sfaturi despre cum poti sa faci alunitele sa dispara, prin tratamente naturiste. Cauta si ai sa gasesti pana la urma o rezolvare la problema ta big grin