| sweety_2724 a întrebat:

Stie cineva vreun produs care se aplica inainte de a-ti indrepta parul cu placa? Am fost odata la salon sa ma indrepte, si am fost tare dezamagita de ce a iesit, puteam sa mi-l fac mai bine acasa, si atunci mi-a dat cu un fel de gel pe par care a zis ca protejeaza parul impotriva caldurii placii. Daca stiti vreun produs, de unde l-ati luat si cat a costat.

5 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Cauta in hypermarket-uri produse Heat-Protect happy Gasesti nivea, dove, wella.

| Marii a răspuns:

Http://www.wellaprofessionals.ro/flat_iron.htm si apoi da-te cu http://www.wellaprofessionals.ro/designer_spray.htm. Produsele se gasesc doar in saloanele Wella, cred ca preturile nu depasesc 200 ron, chiar daca sunt scumpe te asigur ca-s cele mai bune. :)

| scumpikkk a răspuns:

Hi, am un rasp pentru tine.Si eu am fost la randul meu la coafor si mi-am intins parul cu presa.Sa uitat la parul meu si m-a intrebat daca ma fac si acasa si am zis ca da.Parul meu era foarte deteriorat, mi-a dat o crema de la Garnier sa ma dau ianinte sa-mi intind parul si o sa stea mult mai bine si iti protejeaza parul.eu am dat pe crema aia 32 lei.happy si sunt foarte multumita. te sfatuiesc sa-ti cumperi si tu.

| ina a răspuns:

Este de la Dove un spray in flacon rosu si costa in jur de 14 lei.Il gasesti in hypermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as putea sa iti recomand ceara de par dupa ce te cofez si nu exista nici un produs care sa iti protejeze parul impotriva calcurii placii, urmeaza si tu nite tratamente, foloseste masca balsamul uleil de par etc. Te-am pupat