| StilMasculin a întrebat:

Stii cum se asorteaza cravata la camasa http://bit.ly/f1RKVf?

2 răspunsuri:
| twittysylvester2011 a răspuns:

Eu zic ca s-ar potrivi o cravata simpla, cu culori gen portocaliu, rosu, galben (deci calde), deoarece eu zic ca o sa fie prea multe puncte/linii/ alte forme in partea de sus a corpului tau big grin

| ImASuperCereal a răspuns:

Eu din proprie experienta iti zic. ca e mai bine sa pui la camasa simpla o cravata in dungi/patratele...si la o camasa in dungi/patratele/briz-brizuri merge o cravata simpla...si la culori ar trebui si tu sa te descurci happy