| den a întrebat:

Stiti cat costa punerea a 100 extensii? doar sa mi le puna, cu extensiile ma duc eu l salon. multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.supereva.ro/info.asp?id=1055 sper ca ti-am putut fi de folos :)

7 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Eu stiu o tipa i-a luat vreo 17 milioane, cu tot cu extensiile lor. fugi si intereseaza-te

| den explică:

Maxim 100 de extensii laughing...eu imi pun doar pe lungime atat.

| den explică:

Da, asa e alllina.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa te duci la un salon si sa intrebi o coafeza, sunt destul de scumpe extensiile sad depinde si de extensiibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de extensi? nu sunt prea multe? o sa arati ca o matura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extensiile se pot pune la orice coafor, costa in jur de 70 de ron, la cele fara pretentii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@den si matura este tot pe lung, ai vazut una pe lat? laughing