| cristinella a întrebat:

Stiti cumva cam cat ar costa la un salon o manichiura frantuzeasca? sau una cu extensii cu gel? big grin

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

De ce sa te duci la salon cand iti poti face acasa ceea ce doresti! Iata un site pentru manichiura frantuzeasca:

http://video.acasa.ro/......316d0.html

Eu mereu fac totul acasa! si parul mi-l fac tot acasa, am toate ustensilele (sau aproape toate) de la salon si imi place sa ma fac singura! Ma uit pe net la tutoriale si incep si eu in fata oglinzii!

http://stil.acasa.ro/......-8996.html

| Diana498 a răspuns:

Manichiura frantuzeasca intre 30 -50 de lei depinde de salon
iar extensiile cu gel intre 40 - 80 de lei plisse funda!

| Alina a răspuns:

Manichiura frantuzeasca e in jur de 15 lei, iar extensiile cu gel sunt mai scumpe happy

| dyana_8491 a răspuns:

Buna, mi-am facut de curand o manichiura fruantuzeasca la salon si am lasat 38 de leibig grin extensiile cu gel la acel salon erau 52 lei! acum nu stiu eu am fost la un salon mai de cartier, adica fara pretentii!

| secret_2443 a răspuns:

Pana in 60 de lei

| ruginiz a răspuns:

"aici" e 60 de lei. depinde de salon. intreaba si tu o prietena care le stie

| larrysukk a răspuns:

Sallz...
anul' trecut(mai precis in octombrie)sora-mea a avut nunta si a fos la salon
a dat 60 ron pe manichiura frantuzeasca
cat despre extensii...nu stiu
sper ca ti-am fost de foloswinking
succes