| allynutzadragutza a întrebat:

Stiti ce as putea sa fac sa nu imi mai stea parul electrizat? funditaaaalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Cauta sa te speli cu samponul adecvat, si nu lasa pe nimeni sa se pieptane cu peria ta. spala-ti peria cat mai des, incearca sa vezi, nu pierzi nimic.in cel mai rau caz te poti adresa unei farmaciste sa ceri un sfat/parere.happy

2 răspunsuri:
| H3Lp3r1 a răspuns:

Dai bataie laughing
pieptene cu gel mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ati faci baie inpletestel de sus(spic). Lasa-l cateva ore apoi desfal si gata...o sa ai o capita de fan in caplaughing funda?big grin