| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva despre kallos? Va rog ati putea sa-mi spuneti unde gasesc astfel de produse? Am auzit ca sunt foarte bunehappy.

3 răspunsuri:
| sweety_2724 a răspuns:

Da.Produsele Kallos sunt foarte bune si la un pret foarte avantajos. Le gasesti in orice supermarket. Eu momentan folosesc samponul si masca de par si pot sa-ti spun ca sunt foarte bune.

pa happy

| KriSSu88 a răspuns:

Produsele Kallos sunt bune, avand in vedere preturile destul de mici.
Poti gasi un magazin exclusiv produse Kallos in galeria centrului comercial Auchan Titan sau pe Bd.Brancoveanu,langa metrou.
Multa bafta,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc oje de la Kallos, dar si tratamente pentru par. au un ulei cu cristale, foarte misto pentru par. e nemaiomenit si nici nu e f scump. gasesti aici mai multe informatii si o lista completa a magazinelor kallos din romania http://reviews.katrina.ro/......icate.html