| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva despre kallos? Va rog ati putea sa-mi spuneti unde gasesc astfel de produse? Am auzit ca sunt foarte bunehappy.

3 răspunsuri:
| KriSSu88 a răspuns:

Produsele Kallos sunt bune, avand in vedere preturile destul de mici.
Poti gasi un magazin exclusiv produse Kallos in galeria centrului comercial Auchan Titan sau pe Bd.Brancoveanu,langa metrou.
Multa bafta,

| sweety_2724 a răspuns:

Da.Produsele Kallos sunt foarte bune si la un pret foarte avantajos. Le gasesti in orice supermarket. Eu momentan folosesc samponul si masca de par si pot sa-ti spun ca sunt foarte bune.

pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc oje de la Kallos, dar si tratamente pentru par. au un ulei cu cristale, foarte misto pentru par. e nemaiomenit si nici nu e f scump. gasesti aici mai multe informatii si o lista completa a magazinelor kallos din romania http://reviews.katrina.ro/......icate.html