| danaalexa a întrebat:

Stiti ceva tratament de indesare si crestere a parului?

Răspuns Câştigător
| GoldDust a răspuns:

Cel mai simplu si cel mai eficientwinking

Uleiul de ricin. A fost un timp in care eram disperata in privinta parului meu, cadea foarte mult si mi-se subtiase foarte mult firul de par. Asa ca dupa nenumarate creme, masti si sampoane am decis sa incerc uleiul de ricinwinking Iti jur ca nu exagerez, in... maxim 3 saptamani firul a inceput sa mi-se ingroase firul de par si am descoperit fire noi laughing tongue. In medie parul creste cam 1cm... un cm si ceva pe luna, facand tratamentul asta regulat, poti ajunge pana la 2-3 cm/lunawinking
(il aplici -uleiul- cu o pensula la radacina si il lasi in cap o ora. Il poti aplica de doua ori pe saptamana)

O viata sanatoasa = un par lung si bogat
-fa mult sport si mananca sanatos. Atat parul cat si tenul, pielea vor arata... superbhappy

2 răspunsuri:
| annaliana a răspuns:

Ulei de ricin si galbenus de ou.

| Hassel a răspuns:

Indesire, nu indesarehee heesi cea mai buna solutie e sa mergi la dermatolog. El iti va spune exact ce problema a parului ai si iti va recomanda un tratament specificwinking