| Mylifeispink a întrebat:

Stiti cu ce se pot "pata" blugii cu acest roz sau orice alta culoare?
[ http://starshiners.com/ro/jeansi-pantaloni/jeans-mexton- colour-effect-white ]
Si pietricelele decorative cu ce se pot lipi?

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cu shirt markers poti face asta:

http://www.google.com/......tp?/search

Pietricelele se lipesc cu calcatorul.

| Mylifeispink explică (pentru evenso):

Ai folosit vreodata carioci ca astea?

| evenso a răspuns (pentru Mylifeispink):

Nu am inca big grin, dar daca o sa am sigur voi folosi, problema e ca nu stiu unde se gasesc.

| Mylifeispink explică (pentru evenso):

Pai da..asta ma gandeam si eu
Si la pietricele ma refeream ca le.am luat eu de pe ceva care nu mai port laughing si vreau sa pun pe alti blugi.si nu stiu cu ce

| Mylifeispink explică (pentru evenso):

Nu stiu daca tine laughing

| evenso a răspuns (pentru Mylifeispink):

Va tine, eu am facut asta deja, am lipit pe blugi si am spalat de n ori.

| Renes a răspuns:

Mi se par urati.
In orice caz, cu vopsea pentru textile si pietricelele le lipesti cu lipici special tot pentru textile.
BAFTA.