| DianaAndreea90 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti va place? vi se pare de "piti" v-ati imbraca in asa ceva?
Mie mi se pare draguta salopeta..si vroiam sa va stiu parerea
Va pup... fundita:*

http://starshiners.com/ro/salopete/salopeta-mexton-stron g-colour-pink

Răspuns Câştigător
| Ebsghjs a răspuns:

Daca era neagra era geniala.

5 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

E frumusica. Si sa stii ca nu ar trebui sa iti pese ce zic altii, cel mai important e sa iti placa tie

| AidaCR a răspuns:

E dragutsa, dar poate alta culoare, roz nu.

| SunShineyKidu a răspuns:

Dap PITZI clar.happy

| bibiiiy a răspuns:

Da putin cam piti pe roz, dar pe portocaliu e mai draguta. nu as merge imbracata in asa ceva pe strada, ci la o petrecere, la un club ceva.

| annamiia a răspuns:

De club, merge. Mie imi place mai mult pe portocaliu :X
Dar eu nu m-as imbraca cu ea big grin