| fsdfdsfdsf a întrebat:

Stiti cumva' care sunt cele mai bune gene false?
Aveti idee' cumva daca acel gel special/lipici cu care se aplica este daunator ochiilor?
Cum se dau jos dupa aplicare'?
Cateva detalii va rog :*
Mersi :*

3 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Nici ale mele, ai putea folosi un balsam eu mi-am luat de la oriflame, lash booster se numeste, mi le-a facut mai 'sanatoase', si mai arcuite putin, iar apoi poti sa te dai cu un rimel de calitatewinkingcat despre genele false nu stiu nimicstraight face

| xjustfearless a răspuns:

Http://www.genefalse.ro/

cauta aici ce doresti...

dar eu in locul tau m-as da cu un rimel bun

| fsdfdsfdsf explică:

Problema este ca genele mele nu se arcuiesc si nu stiu de ce, o fi de la rimel sau de la genele mele?straight face