| AnemonaP a întrebat:

E o idee buna sa-mi pun gene false? cum se aplica?

Răspuns Câştigător
| oanacatalina a răspuns:

Poti sa iti pui gene false, pe care ti le cumperi singura si ti le pui singura cu un lipici nontoxic si care sunt de unica folosinta, sau poti sa-ti pui extensii de gene, care se pun la salon si dureaza aprox 3 saptamani si costa in jur de 30 de lei. Este o idee foarte buna pentru ca astfel nu prea mai ai nevoie de machiaj deoarece ele arata foarte bine si scot ochii in evidenta, doar ca eu iti recomand sa iti pui extensii de gene pentru ca: dureaza mai mult, sunt puse de catre un profesionist, sunt aplicate una cate una si astfel se aseaza mai bine, si sunt totusi de calitate.

5 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Da:X Le ador:X Ele se aplica usor. Incepi cu extremitatea ochiului si tot apesi, cat mai aproape de genele tale. Ai grija sa alegi un lipici bun. Eu la inceput ma chinuiam sa le pun si nu reuseam pentru ca lipiciul era de proasta calitate.

| Andarock a răspuns:

Si eu mi-am pus gene false pentru petrecerea varului meu. A fost super. Am fost invidiata, mi-au conferit un look de vedeta. E adevarat ca trebuie sa ai grija la ce salon le pui, pentru ca nu toate saloanele cosmetice folosesc adezivul potrivit. Din fericire, eu am fost la un salon profesionist, unde s-a folosit un adeziv special, care nu mi-a atacat genele.

| mihaela21_4562 a răspuns:

Da.adica daca tie iti place punetihappy
chiar arata bine:d
funda?smug

| bya1997 a răspuns:

Da e o idee buna sa iti pui gene false pentru ca o sa iti steie super fain

| NOnaMe_3367 a răspuns:

este o idee buna,, se aplica cu un gel special. Dar daca vrei sunt saloane speciale unde pot sa ti le faca intoarse permanent! Dar... faci cum doresti. fundita :*?