| Alexandru_Pop_2001 a întrebat:

Stiti cumva daca site-ul http://www.nikeairmax90romania.com este fake?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pare a fi fake, nu are nici o adresa, numar de telefon, nici un numar de inregistrare de la registrul comertului. Eu nu m-as risca sa cumpar de acolo.

| lindemona a răspuns:

Cu siguranţă e fake. Niciodată o firmă nu v-a pune un astfel de nume la site-ul ei. Site-ul lor oficial este nike.com, iar sus îţi apare steagul ţării noastre, ceea ce înseamnă că livrează şi la noi.