| deni_6616 a întrebat:

Stiti cumva de niste pastile de slabit de la care sa nu te ingrasi dupa aia?big grinmersi:*

7 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Hehe, intreaba-l pe Adi Mutu! devil
Glumeam... Nu lua pastile pentru slabit, pentru ca iti distrugi metabolismul. Asculta-i pe ceilalti... apuca-te de sport si renunta la mancarea nesanatoasa! Rezultatele nu vor intarzia sa apara, dar trebuie sa ai rabdare si sa fii consecventa!

| Corina a răspuns:

Draga mea, daca ar exista asemenea pastile care sa slabeasca, fara a avea urmari, ai vedea numai femei fotomodel pe strada. Totusi, daca afli, anunta-ne si pe noi. Suntem amatoare!

| NimeniCuActe a răspuns:

Exact... visul oricarui tipe lenese happy Sa slabesti nefacand nimic happy Fa miscare, sex, gimnastica, aerobic... cum vrei sa zici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*. uite iti zic eu niste pastile foarte bune le-am luat si eu am slabit 34 de kg in 7 lunywinking. ele se numesc herba life.costa cam vreo 8 mil si trebuie sa iei in fiecare luna. eu nu am facut sport absolut deloc nu stiu dc toti zic astahee hee. dar in schymb am tinut regim foarte stricttongue. daca vrei mau mult detalii vb pe mess:* id: alexandraigor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe* big grin

| Brilianta a răspuns:

Pastilele nu sunt bune pentru slabit, iti fac mult rau... mai bine te-ai apuca de sport sau du-te la sala! nu te sfatuiesc sa iei pastile pentru ca am vazut multe cazuri la tv!

| xDytzux a răspuns:

Pastilele nu sunt chiar indicate eu ti-as da o propunere dar nu vreau sa se inreutateasca lucrurile asa ca si eu te sfatuiesc sa te apuci de sport si iti spun si cum pentru ca fac karate si stiu am centura verde. Poti face urmatoarele sporturi:fuga cam 10 minute cat poti de tare, sau 15 minute mai incet, mergi la sala sau acasa si faci 10 15 abdomene pe zi, faci cateva genoflexiuni te apleci in jos de 2 sau de 3 ori genunchi sa nu fie indoiati si tot asa in fiecare zi si o sa mai slabesti destul de mult cred eu.