| anonim_4396 a întrebat:

Stiti pastile sau orice fel de medicamente eficiente pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| valeeExpress a răspuns:

Te sugerez sa nu iei pastile.
Poti pur si simplu sa nu mai mananci multa paine si sa incepi o dieta sau sa mananci fructe si legume.
A da, nici prajit sa nu mananci.
Vei vedea o usoara shimbare.
Sper ca te-am ajutat
Pa, pa!

| Sara2 a răspuns:

Silueta perfecta ceai
face minuni 6 saptamana baut 2 cani pe zi neandulcit fara neglijenta
eu am slabit asa 8 kg in 6 saptamana si nu am pus nici un gram dupa ce am renuntat la ceai
dar gustul este ingrozitor

| libertat a răspuns:

Nu incerca pastile slabeste cam greu si ataca alte organe...

| nameuser a răspuns:

Nuuu,sa nu cumva sa iei pastile!

Răspuns utilizator avertizat
| flaviu1990 a răspuns:

Celmai bun tratament ptaslabi este sexul... dar sa lucrezi tu daca ma intelegi poate ti se pare apsurd dar da rezultate. dupa 3 saptamani ai sa vezi

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com

| Cristina2024 a răspuns:

Eu stiu niste pastile de la plafar se numesc normoponderol v nu au ce rau sa iti faca ca sunt din plante.dar mai bine si mai sigur e o dieta si putina miscare cat de cat.

| staupescaun a răspuns:

O dieta si un pic de sport big grin