| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva unde as putea gasi in Cluj Napoca fond de ten de la Rimmel London Stay Matte nuanta Ivory 100? ca am incercat in Central, carrefour si un alt magazin de cosmetice de pe memo dar nu aveau nuanta asta si celelalte sunt prea inchise pentru tenul meu si asta chiar e un fond de ten bun pentru mine si imi place mult.eu am cumparat nuanta true ivory 103 dar e totusi prea inchisa putin si ma face sa par bronzata. daca stiti alte magazine de cosmetice unde ati vazut produse de la Rimmel London va rog spuneti-mi, multumesc mult!

1 răspuns:
| Veroniquest a răspuns:

Am vazut in Polus si incearca la Haotic acolo au tot felul de fonduri de ten si alte minuni din asteatongue