| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreo lotiune sau ceva care sa albeasca pielea? Am o piele de culoare inchisa in zona axilelor (probabil de la epilat). straight face *nu vreau site-uri pentru ca m-am uitat cam pe toate* FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Hm, da încearcă Cutaden, este o crema protectoare ( si da, îţi albeste pielea, şi da rezista la apa). E vreo 14lei. Cumpăra.l şi o sa vezi ca mere. Mai dai cu niţică apă dacă te.a albit prea tare şi o să se vadă mai puţin.pup