| yngerash_4642 a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara haine online? Dar nu din alea peste 1 milion.Se merita sa cumpar de pe net sau mai bine de la magazin? voi ce ziceti? fundalove struck

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți căuta pe www.trendzone.com.Se merită, mai ales dacă îți place ceva în mod special, însă dezavantajul este că nu poți proba și nu ai de unde să știi cum vin anumite haine pe tine.
Baftă!

| unknown a răspuns:

Sunt si avantaje si dezavantaje cu cumparaturile online.De exemplu poti gasi lucruri mai frumoase care nu se gasesc in toate magazinele si un dezavantaj ar fi ca hainele mai frumoase si care nu se gasesc in magazine sunt mai scumpe si bineinteles nu stii cum arata pe tine.
Eu ti-as recomanda sa iti cumperi din magazin pentru ca le poti proba, si vezi cum arata pe tine. happy

| SuntUnCartof a răspuns:

Mai bine iti iei din magazin pentru ca nu poti avea incredere in orice magazin online...

| Lynna a răspuns:

Eu nu am cumparat niciodata haine de pe net. Nu le poti proba, nu iti dai seama cum este materialul...Dar poti sa incerci. Oricum eu ma mai uit pe www.trendzone.com

| alexanelly a răspuns:

Depinde, pe net pozti gasi lucruri care nu le gasesti in magazine si la reduceri http://www.miniprix.ro/ http://www.elys.ro/ http://www.bonprixro.eu/ poate gasesti ceva ce iti place :D

| simina a răspuns:

Ia mai bine din magazin ca sa nu plangi dupa bani.Am luat teapa materialul era infect, venea ca pe gard nici de dat de pomana nu era buna.Sint si magazine cu lucruri mai ieftine si in perioada asta sint si o gramada de reduceri si daca o sa cumperi ceva mai clasic nu se demodeaza si o sa-ti si placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca e mai usor sa stai pe scaun si sa dai clik dupa clik pana gasesti ce iti place. Dar mie mi se pare mai ok sa mergi in magazin, sa cauti, sa alegi si sa vezi domne daca e putin rupt acolo sau chestii. Lucruri care nu le poti face online.

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| marius_1594 a răspuns:

Eu de ani de zile imi cumpar haine de calitate de pe net mult mai eftine ca la noi si mai de calitate www.sportsdirect.com

| soloo_4731 a răspuns:

Mai bine din magazin ca nu esti sigur sau sigura daca e adv cea ce scrie pe net:d