| comet a întrebat:

Stiti in sibiu un salon de piercing? Vreau sa imi bag pierce in limba si am auzit ca daca il fac singur. pot sa ma inec in propriul sange. Stiti un salon in Sibiu? De la ce varsta ai voie sa mergi?

Răspuns Câştigător
| Gorillaz a răspuns:

Te rog! mult de tot, am intalnit fete frumoase si apoi am observat ca si au pus un **** un gura sau pe fata, baietii nici nu au ce sa caute cu asemenea accesorii, imi venea pur si simplu scarba sa vad asemenea oameni, gandeste te doar, daca saruti pe cineva care are o tinichea din aia in gura, iar tu sa simti un gust de. metal in loc de dulcea iubire si naturala, te rog eu mult nu iti ironiza corpul, nu ii face pe altii sa plece de langa tine, stiu multe cazuri in care pentru oameni care si au dat pierce au plecat prietenii lor de langa ei si recunosc ca si eu as face o pentru ca nu e un obicei normal sau frumos, nu ai de ce sa iti pui prosia aia in gura, nu te ajuta la nimic, nu iti face nimic, nu esti mai frumos/frumoasa sper sa imi iei in considerare rugamintea nu sunt singurul care gandeste asa

8 răspunsuri:
| scump3tea a răspuns:

Si eu nu sint deacord.Baietii la inceput da vor fi morti dupa tine, dar pe urma te vor lasa.In fata lor o sa pari o fata fara educatie.Te rog si eu nu fa asta.Auzi da Mama ta e de acord?(spre mirare nu cred sa fie deacors)
Eu cred, adica nu cred dar sint sigura ca iti va parea rau, deja cind vei fi mai mare si vei intelege.Cunosc fete cu pierce in limba sau in alte parti care nu au parte de stima baietilor.Te rog inca odata.Nu te cunosc si eu sint un om strain pentru tine, dar sper sa iti dea de gindit ce ti-am spus.In plus baietii iubesc fetele naturale.SI nu e nici bine pentru sanatate.Asculta bine ce zic.Si nu am facut-o pentru funda ci pentru binele tau.Si stiu ca imi vei pune un stupid la raspunsul meu dar in viitor vei intelege ca ce spun eu e spre bine.

| nadyank a răspuns:

Pentru toti iubitorii de piercing Argintarie.ro ofera GRATUIT 2 piercinguri de nas la achizitionarea unui cercel de buric http://www.argintarie.ro/Piercing-din-argint-c-356-s-price-sd-0-pg-1.html

| comet explică:

Cred ca exista unul in centru, prin curtile alea. Daca nu am o verisoara care prietenul ei este unul dintre cei mai buni tatuatisti din Romania. Dar nu stiu daca pune piercing.

| comet explică:

Okay. Nu imi mai fac. Va dadeam la amandoi funda dar am dat la primul si la al 2-lea vot big grin Mersi mult.

| CandyStress a răspuns:

Asta e o prostie laughing de cele mai multe ori nu curge sange,si chiar daca se intampla sa curga, curge foarte, foarte putin.si mie mi-a curs a doua oara si a curs foarte putin

| Vanessamaria a răspuns:

Salon Transilvania. Este pe Bălcescu

| Jamaica101 a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca iti place, si ai vrea sa vezi cum este, poti incerca.sunt convins ca cei care au comentat nu au avut, asadar nu stiu despre ce subiect se discuta aici...eu am avut in spranceana 2, unul in buza, 2 in sfarcuri.si chiar a fost disstractiv sa le port, mi-a placut. dupa ce m-am saturat de ele, pur si simplu le-am dat jos.intr-adevar mi-au ramas mici cicatrici, nevizibile decat daca te uiti atent.Asa ca sfatul meu pentru tine este sa faci ceea ce simti tu ca e mai bine.
ti-l poti face si tu, insa e bine sa-ti explice cineva cum sa-l ingrijesti, pentru pierce varsta minima este de 16 ani...de salon stiu doar de cel de la transilvania tattoo, pe n balcescu.
daca stiti voi si altele va rog sa postati aici, ca multa lume nu cunoaste.
un singur lucru.frumusetea doarelaughing

| Petruta_Schinde_Petruta_Schindea_1983 a răspuns:

O intrebare daca til pui singara se antampla ceva, e dureros va rog sa imi ziceti multumesc