Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Stiti o crema anticelulita buna si sa nu fie asa scumpa?

Răspuns Câştigător
| adelinna21 a răspuns:

Eu folosesc gelul anticelulititc de la elmiplantSe numeste Cellufight.Costa in jur de 21-25 lei.Dar in combinatie cu masaj sau un aparat cecva de masaj, dar trebuie sa faci si sport si sa renunti la chipsuri, dulciuri si sucurile din comert.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Secret2000 a răspuns:

Vrei si buna vrei si ieftina... Nu gasesti

| pantofipantofi a răspuns:

Sportul, e gratis si e mai bun decat toate cremele din lume anticelulitice la un loc

| Iubibilăă a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa faci sport.
Nu cumpara si sa nu crezi ce spun alti.

| supermamici a răspuns:

Iti recomand sa iei de aici: http://bit.ly/15sTd7t gasesti diferite creme si geluri naturale la preturi bune. Mai mult decat atat la o comanda peste 39 de lei primesti cadou un set de genti la peste 59 de lei un alt produs cosmetic la peste 79 lei transportul este gratuit si iti alegi un cadou din primele doua paliere de pret.

| hummmer a răspuns:

Mersul pe bicicleta, pe role fac minuni la propriu si sunt gratis.

| ihacoswhy a răspuns:

Crema de la avon e foarte buna si e si ieftina

| LadyCrazy999 a răspuns:

Nu irosi banii pe creme, fa sport si gata. Oricum toate produsele astea dau sperante in vant (nu le crede)

| marianadanciu a răspuns:

Da exista gelul anticelulitic cu menta "BIO KRAUTER".
Acest gel, este special conceput, are un efect termic imediat, ce actioneaza local.
Reduce vizibil asectul de coaja de portocala, stimulind micro-circulatia si intarirea musculaturii.
Il poti achizitiona intrind pe siteul www.life-care.com, te inscrii la ei, la cod sponsor treci:401138 si poti face comanda.
ACEST PRODUS ESTE 100% NATURAL, vizitind siteul poate te intereseaza si alte produse.
Ca si pret exista varianta mica de 100ml la 25, 99 sau varianta mare la250 ml la45, 99.
Sper ca informatiile mele sa te ajute si sa-ti fie de folos.

| Adam1988 a răspuns:

Http://www.farmec.ro/......ca-19.html de aici iti pot recomanda cu trag eu am lucrat pe cateva trupuri si au fost rezultate dar si cu ajutorul masajului anticelulitic