| anneemariia a întrebat:

Buna TPU ce crema buna anticelulita mi.ati recomanda?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Una ditnre aceste creme >> http://www.yves-rocher.ro/control/produse-pentru-suplee/
Sunt mai scumpe, dar nu sunt orice porcarie, ca prostiile sunt ieftine, dar ceva de calitate functioneaza. O colega de-a mea foloseste serul pentru suplete, de cateva saptamani si a zis ca se simte mai bine, parca a mai scapat de ceva grasime si de aspectul acela ca de burete.
Si eu vreau sa imi cumpar cat de curand, insa mai intai sa imi strang ceva banuti :D
Multa bafta!

| Niculae_Raluca_1998 a răspuns:

Apa plata.

| faranume12333232 a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba