| BlueDog a întrebat:

Stiti o masca de fata buna impotriva punctelor negre?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Prepară în fiecare săptămână un peeling din mălai și zaț de cafea/zeamă de portocale, aplică pe zona respectivă, și masează preț de 3-5 minute.
Baftă!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce ai făcut o baie de aburi, presezi zonele unde se află punctele negre până ies și la final, pui comprese reci cu ceai de mușețel pentru închiderea porilor.
Nicio mască nu-ți scoate punctele negre.
Pa, pa.

| BlueDog explică:

Multumesc, am sa le incerc pe toate.

| Bybby14 a răspuns:

Este una la avon cu musetel. Este super buna iti usuca toate cosurile si ai un ten fin si nu o sa iti mai aparahappy:*