| anonim_4396 a întrebat:

Stiti parfumuri bărbați cu proiecție care tine multe ore? Ma interesează proiecția, nu ma interesează cât persista pe piele. Cu miros frumos. Pana în 150 lei.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru mine: ce-i aia "parfumuri bărbați cu proiecție"

| gabicoo a răspuns:

"Eau de Poubelle by Chlotilde"!
Găsești doar în sectorul I București!
winking

| Dismally a răspuns:

In general cele cu proiectie foarte buna nu au un miros placut. Depinde si de tine, de varsta, de preferinte etc. Incearca Dior Sauvage.

| Dismally a răspuns:

Acum am vazut pretul, poti incerca Salvatore Ferragamo F Black, miroase bine, performante decente, pret bun.

| RobertMoon a răspuns:

Știi că proiecția unui parfum tine de ph-ul pielii tale? De exemplu la unii proiecția tine 3 ore, la alții o oră, deci nu ai de unde sa știi până nu încerci. La banii ăștia nu găsești cine știe ce parfumuri, dar totuși încearcă Lalique encre noire sport, Calvin Klein Eternity summer, Joop, Boss Bottled Night, Roberto Cavalli Uomo.

| Mirel4412 a răspuns:

Ce inseamna cu proiectie?

| Goddessss a răspuns:

Calvin klein cu siguranță

| Ciprian09 a răspuns:

Antonio Banderas-Diavolo!