| LoveJBieber a întrebat:

Stiti site-uri de unde pot comanda adidasi supra?love struck

Răspuns Câştigător
| Bodo a răspuns:

straight face... sper ca de data asta sa nu spuna ca e spam: originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=44639

3 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Vezi daca gasesti aici: SPAM44639

| velicue a răspuns:

Salut!
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro pentru ca vand fake-uri.
Poti incerca aici http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.