| florrymiha a întrebat:

Stiti site-uri de unde pot comanda cercei cum e cel cu lantisor din imaginea asta:

http://i39.tinypic.com/33z89qw.jpg

dar sus sa fie ca in imagine, nu din acelea care se prind, cu clipsuri...

Funda! :*

2 răspunsuri:
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Trebuie să găseşti prin magazinele gen Meli Melo, Accesorize. Dacă nu, caută pe internet şi dă-ţi comandă.

| florrymiha explică (pentru DeeaDeuTsa):

Am tot cautat site-uri online, si nu am gasit cercei asa... Toti erau cu clips sus. Si eu nu vreau de aia, pentru ca am gaura. Si as vrea ceva asemanator cu cercelul din poza pe care am pus-o mai sus. Desi nu stiu daca o sa gasesc prea repede, ca sa fac comanda.