| anonim_4396 a întrebat:

Stiti telefoane finutze cu touch screen?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xt9000 a răspuns:

Samsung corbi.e foarte bun si fiind Samsung e si rezistent.costa putin

| rainboww a răspuns:

Lg gd 510

| cryssa a răspuns:

Samsung galaxylove struck
il are sor-mea si e mai finut decat al meulaughing (LG optimus one)
si are sistem android care merge ca unslove struck

| delonia a răspuns:

Incearca Nexus sau Samsung wave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Corby

| roxystomp a răspuns:

Da stiu eu caeva...sunt dragute si la un pret rezonabil:
Primul recomandat de mine este LG GD510 POP pe care il am si eu de asemenea. Alt telefon ar Samsung Corby sau star...LG vewty smile sau Lg cokie...Iti urez mult succes. Daca vrei poti sa te uiti pe siteu www.telefonultau.eu unde sunt prezentari pentru telefoane de toate si apoi sa ti le comanzi de pe emag.ro(un site foarte bun pentru comenzi online)