| MissHappy a întrebat:

Sallhappy ce telefoane touch-screen stiti? Sa arate si bine.

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

IPhone, Samsung Corby, Samsung Wave, Samsung Galaxy S, LG Optimus one, Samsung I5500 Galaxy 5, Samsung S5230 Noble, Samsung I9000 Galaxy S.
Pa, pa!

| Đϋffγ a răspuns:

Samsung Star S5230 love struck

| ilovemilka a răspuns:

Samsung corby, LG GS290 Cookie, Alcatel OT-708, Samsung C3300 Champ Deep, Samsung s 5230, Samsung galaxi s, Samsung S8000, Samsung F480, ai ce alegehee hee

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Lg GD880 mini :X

| վፀiፀፀ a răspuns:

Eu am Lg GD510 Pop e bun si arata si foarte cool. De aratat bine mai arata si Samsung galaxi mini, Iphone-ul, Nokia 5230, Lg C375 Cookie Tweet, Lg Cookie Style T310.(Si sunt si la un pret favorabil).

Sper ca te-am ajutat:happy

| Lovelykat a răspuns:

Cele mai bune sunt:
a)Samsung galaxy mini(il am)
b)Lg optimus black
C)I-phone 3 sau 4
d)Htc
e)Samsung galaxy S
f)Samsung corby

| Nov a răspuns:

Pai un Nokia x3-02 Touch and type ( si touch si butoane :X ) camera de 5 mp... difuzoru e separat de cel de la apel. subtirel e putin cam patratos el da e tare :X il am din aprilie :X si il gasesti in diferite culor. dark metal, petrol (albastru ), alb lila. roz. Til recomand... pret 7 mil la liber

| NimenixD a răspuns:

Nokia 5800 Express Music love struck!

| Ccristi a răspuns:

Lsa touchscreenul! am un LG l-am reparat de 3 ori, tot butoanele sint mai bune! asta daca nu ai bani de vreun HTC sau galaxi

| runnn a răspuns:

Htc, i phone, Samsung galaxy... Nokia c6... etc happy