| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un site cu moda pentru adolescenti?

9 răspunsuri:
| BBiiiaa a răspuns (pentru IMC90):

Interesant referatul, dar la ce ma ajuta, avand in vedere intrebarea mea?

| IMC90 a răspuns (pentru BBiiiaa):

Nu trebuie sa fii fesanebal (a se remarca sarcasmul), prioritatea nr1 ar trebui sa fie matematica, unde fac pariu ca nu ai media 10 laughing

| BBiiiaa a răspuns (pentru IMC90):

1 Stiu si eu cate ceva despre matematica, crede-ma!
2 Aveam o anumita nelamurire. Daca aveam nevoie de ceva la matematica, puteam sa postez o alta intrebare.
3 Am si precizat:"avand in vedere intrebarea mea"
Nu continui pentru ca nu gasesc nimic interesant in aceasta discutie.

| IMC90 a răspuns (pentru BBiiiaa):

Atunci incearca sa inveti la Limba Romana, Fizica, Chimie (sunt convins ca nu ai 10 pe linie, caz in care imi cer iertare pentru interventie)

Răspuns utilizator avertizat
| Merango a răspuns:

Http://merango.ro/-brands for friends
Incaltaminte kangaroos